GÜVEN, VERİMLİLİK, TAAHHÜT

ALTUNKAYA Avukatlık Bürosu seçkin ve bağımsız bir hukuk bürosudur. Firmamız müvekkillerimize yüksek kalitede hukuk hizmeti sunmayı
taahhüt etmektedir. Müvekkillerimizin dinamik olan ihtiyaçlarını karşılayan hukuki çözümler geliştirmek için sağlam bir hukuk bilgisini iş
odaklı yaklaşımla birleştiriyoruz.

ALTUNKAYA Avukatlık Bürosu olarak; müvekkillerimize etkin, yüksek kaliteli ve karşılıklı güven ilişkisi çerçevesinde şeffaf bir hukuk hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

    

          Altunkaya Avukatlık Bürosu 2021 yılında Av. Oktay Altunkaya tarafından kurulmuştur. Büromuz, müvekkillerimizin değişim gösteren ihtiyaç ve sorunlarını karşılayabilmek amacıyla; hızlı, pratik ve çözümcül bir şekilde, sağlam bir hukuk bilgisini iş odaklı bir yaklaşımla birleştirmektedir. Avukat Oktay Altunkaya; başta Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve İş Hukuku davaları olmak üzere Ankara avukatı olarak faaliyet göstermektedir. Altunkaya Avukatlık Bürosu olarak müvekkillerimize etkin, yüksek kaliteli ve karşılıklı güven ilişkisi çerçevesinde şeffaf bir hukuk hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca müvekkillerimizin, yurt içinde veya dışında, zaman içerisinde değişim gösterebilen ihtiyaç ve taleplerine karşılık, daha iyi bir hukuk hizmeti sağlayabilmek ve yargının üç eşit kurucu unsurundan biri olan avukatlık mesleğinin gelişimine katkıda bulunabilmek adına ilgili hukuki branşlarda makaleler yazmakta, hukuki çalışmalar yapmaktayız. Seçkin ve bağımsız bir hukuk bürosu olarak müvekkillerimize hukukun birçok alanında hizmet vermekten gururlu ve onurluyuz.
Mesleğimizi icra ederken temel ilke ve değerlerimiz;
  1. Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak tüm seçenekleri tüketmeden vazgeçmemek
  2. Sır Saklama, Şeffaflık, Etkinlik, Verimlilik
  3. Adil Olma, Hakkaniyet, Objektiflik
  4. Öz Denetim, Paylaşım, Öncülük, Bilimsellik
  5. Hukukun üstünlüğüne ve yargının adil yönetimine saygı
  6. Avukatlık mesleğinin itibar ve onuru ile avukatın kişisel dürüstlük ve saygınlığı
  7. Sürekli öğrenme, Yenilik ve teknoloji
  8. Değer Yaratma, Üretme, İstikrar

Faaliyet Alanlarımız

Ticaret Hukuku

Bilişim Hukuku

Borçlar Hukuku

İş Hukuku

İdare Hukuku

Ceza Hukuku

Aile Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Tüketici Hukuku

Son Makalelerimiz

Whatsapp Yazışmaları Delil Sayılır Mı?
17
Kas

Whatsapp Yazışmaları Delil Sayılır Mı?

Whatsapp Yazışmaları Delil Sayılır Mı? Günlük hayatta bireyler birbirleriyle olan hukuki ilişkilerinde daha sonraki zamanlarda meydana gelebilecek olası uyuşmazlıklara yönelik ispat aracı bilgi, belge vs..

Devamını Oku

14
Kas

Kiraya Verenin Konut ve Çatılı İşyeri Kiralarında Sözleşmeyi Bildirimle Sonlandırması

1 Yıllık Kira Sözleşmesi Yaptık. Bir Yılın Sonunda Kiracıyı Konut Veya Çatılı İşyerinden Çıkarabilir Miyim?Konut ve çatılı işyeri kiralarında tarafların belirli süreli olarak kira sözleşmesi.

Devamını Oku

12
Kas

Uyuşturucu Kullanma Suçu ve Cezası (TCK 191)

Bu yazımızda uyuşturucu kullanma suçu kapsamında; uyuşturucu, uyuşturucu madde kullanma, şartları ve cezası konularından bahsedeceğiz.Uyuşturucu Kullanma Suçu Nedir?5237 sayılı Türk Ceza Kanununun “Kullanmak için uyuşturucu.

Devamını Oku